Nepodceňujte silu teambuildingu a jeho nepopierateľný vplyv na rastúcu produktivitu práce Vašich zamestnancov. Teambuildingové aktivity vytvárajú a spevňujú priateľstvá, podporujú k vzájomnej spolupráci a vytvárajú z Vašich zamestnancov funkčný a efektívne fungujúci tím.

Golfový Adventure turnaj

Možno z Vás nikdy nebude Tiger Woods a ani nevyhráte na turnaji milióny, ale ten pocit stáť na zelenom trávniku s golfovou palicou určite nie je na zahodenie. Pri penzióne je k dispozícii 9 jamkové ihrisko s rôznymi prekážkami, ktoré napodobňuje reálny golfový terén. Pri každej jamke sa nachádza jedno vyrezávané drevené tatranské zvieratko žijúce v tomto regióne. No my však pre Vás máme pútavejší turnaj s náučným doprovodom. Po absolvovaní každej jamky máte možnosť ochutnať jeden z destilátov a tradičných gazdovských pochúťok a posmeliť sa tak k ďalšej jamke a lepšiemu výkonu.

Trvanie firemného turnaja – odporúčame min. 90 minút
Kalkulácia – cca 10 osôb
Ochutnávka – Trnkovica 42% destilát, Slivovica 3-ročná 42%, Strachanovica s horcom 42% destilát,
nealko košík Babičky Aničky a voda v ľade
Catering – ždiarsky moskoľ s pikantnou bryndzou a jarnou cibuľkou, čerstvý ovčí syr baču Paľa, syrové nite, gazdovská prerastaná slanina, domáca klobása, strúhaný chren, horčica, chlieb

Ždiarska svadba

Typická humorná ždiarska svadba z priamych účastníkov večera.
Obliekanie do krojov samotných účastníkov – nevesta, ženích, družba, družičky a Veľadôstojný pán farár. Predvedenie svadobného obradu so zložením sľuby vernosti. Zablahoželanie novomanželom, slávnostný prípitok, rozbitie taniera so soľou a cukrom a zametanie črepín. Odovzdanie sobášnych listín neveste a ženíchovi. Je to predstavenie svadobného obradu – svadba „ akože“ aspoň do konca pobytu.

Doba trvania: cca 30 minút aj s obliekaním do krojov
Počet osôb: 5 / pán oddávajúci farár, ženích a nevesta, svedok a svedkyňa vybratí z Vašej skupiny

Pasovanie za gorala + pastierske hry

Predveďte svoju zručnosť v podobe goralských zbojníckych tancov, odzemku, ohybnosti na lavičke. To všetko za prítomnosti živej goralskej muziky, ktorá svojimi tónmi umocní tento zážitok. Po absolvovaní týchto hier budete slávnostne pasovaný za Gorala. Dostanete valaškou po pleciach, potom po zadku, a to aj od kolegovcov, ktorí nesmú chýbať. Vypijete goralskú pálenku z dreveného klátu a potom sa konečne dostanete ku klobúku, ktorý sa má stať symbolom vášho domáceho šťastia a pokoja. „Vitaj medzi Goralmi! Ber na vedomie, že odteraz, ak sa dakomu pozrieš do očí a podáš mu ruku, musíš to, na čom ste sa dohovorili, splniť.“ Ozve sa z úst goralského zbojníka. Na konci obdržíte pamätný list Gorala, kde sa dozviete, že jest „džešnč provd pravego Guroľa“, ktoré treba dodržiavať.
Na goralskom klobúku sú mušličky i pierko a oboje súvisí so ženami. Keď vraj chlapi plávali na pltiach až k moru, za každú ženskú trofej si pripli jednu mušličku. Ťažko veriť, že by si to ich manželky nevšimli. Pre tie bolo určené pierko. Keď chlap zavesil klobúk tak, že pierko smerovalo dohora, vedeli, že sa majú tešiť na večerné radovánky. Keď však bolo pierko obrátené smerom dole, bolo po radosti.

Zbojnícky prepad Juraja Jánošíka

Kompletná 4-členná zbojnícka družina na čele so zbojníckym kapitánom bude odetá v Jánošíkovských odevoch s klobúkmi a valaškami. Hostia budú prepadnutí po večeri v dohodnutom čase zbojníkmi. Je možnosť objednať si miesto kapitána zbojnícku kapitánku Aničku, ktorá bude viesť celý prepad so svojou ženskou družinou.

Po dúškoch frndžalice začne program:
• zbojnícke valaškové tance
• hra na fujare a píšťalôčkach

Účastníkov vyzveme k zápoleniu v zbojníckych disciplínach:
1. klobúkové tance – predvedú najprv zbojníci, potom súťaž o najšikovnejšieho/šiu účastníka/čku – cca 10-14 ľudí
2. hra na fujare – najprv ukážka, potom súťaž s ocenením – veľmi obľúbené!
3. valaškový tanec – ukážu zbojníci, súťažiaci sa pokúsia zopakovať
4. zbojnícky krígeľ – súťaž v pití piva
5. Hrajnohov bič – pred hotelom (ak bude priestor)

Program prejde do voľnej zábavy, zbojníci vytancujú švárne devy, zaspieva​me si…

Drevorubač LOMIDREVO

hry zručnosti

Doba trvania: cca 90 minút
Chyť sa konečne poriadnej roboty! Vyskúšaj si svoje zručnosti!
Zabíjanie klincov do pňa, pílenie dreva ručnou pílkou, zhadzovanie plechoviek.
Súťaživosť po družstvách v každej kategórii so záverečným vyhodnotením víťazov a odovzdaním BIO medailí a diplomov.

Casino party

Večierok

Zábavné mobilné kasíno – osvedčená zostavu – Ruleta, Texas Hold´em Poker, Black Jack. Klienti sa pri stoloch počas celého večera striedajú, získavajú hracie peniaze, voľne sa zabávajú. Školení krupieri každému vysvetľujú pravidlá a vtiahnu ich do hry.
• 1x ruleta
• 1x karty – Texas Hold´Em Poker
• 1x karty – Black Jack
• žetóny, hracie peniaze, osvetlenie stolov v cene

Hracie peniaze:
Klienti dostávajú na úvod každý rovnakú sumu 3000 hracích peňazí z nášho kasína. Hráme našimi peniazmi, ale môžeme urobiť personifikované peniaze len pre Vás pre tento večer s logom firmy, s portrétom šéfa apod. Grafický návrh odsúhlasíme vopred.

Scenár večera:
Celý večer vedie moderátorka, skúsená v komunikácii s klientom. Večer takto pod vedením moderátora graduje do záverečného finále, kedy pred polnocou uzarieme hru, klienti si spočítaju peniaze a moderátor zaháji dražbu. Dražbu robíme preto, aby celý večer mal zmysel, aby klienti boli motivovaní hrať a získali za nahraté peniaze darčeky.
Ceny môže vložiť objednávateľ, alebo dodáme my.
Klienti dostávajú pri hracích stoloch hracie peniaze, ktoré si vymenia za žetóny. Počas večera sa klienti snažia znásobiť svoj vstupný kapitál. Ak prehrajú všetky peniaze, ďalšie peniaze do hry majú možnosť znova získať – súťažami a kvízmi s moderátorkou, účasťou v doplnkových aktivtách.
Naši cieľom je udržať klientov čo najviac pri hre a nie ich od hry odstaviť.

Laserová strelnica

Laserová strelnica funguje ako simulátor, kde je na interaktívne plátno premietaný obraz. Jednotliví hráči pomocou laserovej pušky alebo pištole mieria na jednotlivé objekty a „strieľajú“. Celá simulácia je sprevádzaná zvukovou simuláciou výstrelov. Na výber je z viacero typov simulácií – klasický trap, asfaltové holuby, lov zajacov, jeleňov, simulácia s terčíkmi a pod. Každý strelec má v pamäti počítača svoje nastrielané skore, može sa vratiť k streľbe aj viackrát za večer. Klienti dostávajú za streľbu peniaze do záverečnej dražby . Možeme vyhlásiť a oceniť aj najlepšieho strelca.

Zachráňme prst

Na začiatku hry moderátor hráčov uvedie do príbehu. Počas včerajšieho spoločensky náročného večera prišla ich nová kolegyňa o prst. Ten je teraz zamknutý v trezore. Všetci majú „okno“ a tak jediný spôsob, ako sa dopátrať k tomu, čo sa stalo a zachrániť prst, je zrekonštruovať včerajšie udalosti. Hráči musia navštíviť všetky miesta, kde včera „flámovali“ a zistiť, čo presne sa tam odohrávalo.
Hra je koncipovaná ako súťaž teamov. Najlepší team bude na konci odmenený. Hru je možné hrať v 30 min alebo v 60 min variante (hráči teda plnia úlohu v danom limite). Výhodou je, že hru hrajú všetci hráči naraz.

Hráči sú pri hre rozdelení do teamov po 5 a v týchto teamoch sa pohybujú po miestnosti, kde navštevujú herné stanovištia a plnia rôznorodé zábavné úlohy testujúce ich vzájomnú spoluprácu, komunikáciu ako aj schopnosť myslieť logicky a kreatívne (out-of-box).
Každé stanovište je zamerané na inú schopnosť. Príklady: Na stanovišti „Disco“ hráči počúvajú DJ-ov playlist a musia identifikovať, na aké pesničky včera tancovali. Na stanovišti „Supermarket“ privoniavajú k arómam a zisťujú, aké dobroty si to včera nakúpili. V „Taxi“ musia zrekonštruovať trasu, ktorou ich taxikár-podvodník povozil po meste a zistiť tak, koľko táto jazda stála. V „Bare“ je potrebné zapojiť manuálnu šikovnosť a vyloviť z vínovej fľaše zapadnutý korok a zistiť, čo s ním treba ďalej spraviť. (toto sa však hráči dozvedajú postupne počas hry).
Hra obsahuje 8 rôznych herných stanovíšť (hodinový variant, polhodinový má 5 stanovíšť). Teamy musia navštíviť všetky stanovištia, aby získali kód k trezoru s prstom. Poradie, v akom stanovištia navštívia, je však ľubovoľné. Aby sa na stanovištiach netvorili „fronty“, je počet stanovíšť vždy trochu vyšší než počet hrajúcich teamov. Stanovištia sú teda podľa potreby postavené duplicitne.
Po skončení hry vyhodnotíme teamy, ktoré dokázali otvoriť trezor s prstom v časovom limite, vyhlásime víťazov a dekorujeme ich pred všetkými zlatými medailami (vnútri je čokoláda).

Operácia KFC

Píše sa rok 1938, vojna s Nemeckom je na spadnutie a najvyšší predstavitelia Československa rozhodujú o prevoze korunovačných klenotov z Korunnej komory Svatovítskej katedrály na bezpečnejšie miesto. Operácia KFC (klenoty fascinujúcej ceny), ako bola akcia nazvaná, má za cieľ dostať klenoty do bankového trezoru na Slovensku. Behom cesty však dôjde k dopravnej nehode a jeden z korunovačných klenotov sa navždy stratí. Alebo to nie je navždy……? Dokáže váš tým rozlúštiť znovuobjavené zápisky zlodeja a objaviť tak stratený klenot?
V prenosnej únikovej hre Operácia KFC ide hlavne o zábavu a napätie. Hráči sa v nej naplno ponoria do atmosféry 30. rokov 20. storočia a stanú sa z nich na chvíľu hľadači stratených pokladov. Chcete sa tiež nechať pohltiť atmosférou? Kontaktujte nás a zarezervujete si váš zážitok s prenosnou únikovou hrou už dnes.

Počet účastníkov: 10 – 100*
Trvanie hry: 40 min / 80 min

Prenosná úniková hra

Chceli by ste si zahrať únikovú hru v rámci teambuildingu, na pracovnom večierku alebo na akcii, ktorú organizujete? Máme pre vás riešenie. Zabezpečíme Vám prenosnú hru, ktorá je originálna, zábavná a vhodná pre veľké množstvo hráčov naraz. Prenosnú únikovú hru môže hrať až 100 hráčov naraz. V tímoch po piatich, chodia hráči po miestnosti a riešia hádanky, plnia zábavné a out of box úlohy, hľadajú stopy a indície a snažia sa splniť svoju misiu ako prví. K dispozícii máme až 4 totožné únikové miestnosti a tak vedia hru hrať až 20 ľudí naraz.

Sľub pioniera

Retro teambuilding

„Sľubujem pred svojimi druhmi, že budem pracovať, učiť sa a žiť podľa pionierskych zákonov, aby som bol dobrým občanom svojej milovanej vlasti Československej socialistickej republiky a svojím konaním chrániť česť Pionierskej organizácie a SZM.“

Pripomeňte svojím kolegom aká bola atmosféra pred rokom 89. Vítať Vás budú pioniery a pionierky. Zažijeme branno – špotové hry. Vyskúšate si aké je to byť účastníkom na Spartakiáde keď sa ozve z ampliónov ozve hlas Michala Davida s piesňou Poupatá. Doviesť sa môžete na autobuse Škoda 706 RTO, ktorý je dnes na slovenských cestách raritou. Mužské osadensto určite ocení vystavený vozový park automobilov značky Škoda 1000, Škoda 120 a asi najväčší športiak tej doby Škoda Rapid. Veď ten kto ho mal sa považoval za kráľa ciest. Čaká na Vás deň plný športu, zábavy a milých spomienok na časy, ktoré si už dnešná mládež ani len nedokáže predstaviť.

Každý teambuilding vieme prispôsobiť na mieru podľa vašich predstáv a požiadaviek. V ponuke máme rôzne druhy atrakcií a možností ako zabaviť Vás a vašich zamestnancov.

Okolitá príroda a hrebeň Spišskej Magury je priam ideálnym miestom na outdoorové aktivity.

Pohodlne sa vyvezte 4-sedačkovou lanovkou a na hornej stanici Vás bude čakať kopec zábavy. Zorganizujeme Vám súťaže v streľbe s luku, winchestrovky, coltu Buffala Billa. V okolitom lesíku je priestor, v ktorom je možné zahrať si Paintball.
Ak chcete zažiť trochu adrenalínových športov, problémom nie sú ani jazda na štvorkolke či Segwayi.

V súťaži zručnosti vyniknete majstrovstvami v jazde na rodeo býkovi prípadne v stavbe Da Vinciho mosta…

Neváhajte nás preto kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou.

Ubytovanie

Ak hľadáte pre svojich hostí aj ubytovanie, máte možnosť objednať si izby za výhodnú cenu vo Wellness Penzión*** Strachan alebo v Hotel**** Bachledka Strachan.

Wellnes Penzión***Strachan

0,1km

Vstúpte do rozprávky, kde Vám ponúkame relax a zážitok v jednom. Štýlový rodinný penzión je inšpirovaný tradičným goralským štýlom s použitím prvkov ľudovej architektúry.

Viac informácií...

Grand Hotel****Bachledka Strachan

7km

Luxusný 4-hviezdičkový hotel. Hosťom sú k dispozícii luxusné izby rôznych kategórii, reštaurácia, či wellness s bazénom. Momentálne  prebieha modernizácia a čoskoro bude otvorený.

Viac informácií...

Zorganizujeme tiež

Svadby


Povedzte si "Áno" tradične. Pripravíme vám svadbu tak, aby ste vy aj vaši blízki odchádzali so zážitkom.

Kurzy, školenia


Variabilita sedenia, vybavenie ozvučovacou a prezentačnou technikou a prijemná atmosféra predurčujú Medvedí brloh Strachan na podobné účely.

Rodinné oslavy


Medvedí brloh Strachan je ideálnym priestorom na väčšie aj menšie rodinné oslavy - narodeniny, výročia, 1. sväté prijímanie a pod.

Plánujete svadbu, konferenciu alebo firemnú akciu?

Pošlite nám vaše požiadavky a radi Vám pripravíme cenovú ponuku.

Kontaktujte nás